Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego sklepu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

close

Kategorie

Producenci

Jak robić zakupy w sklepie karbonowy.pl?

 

Staramy się, aby produkty sprzedawane w naszym sklepie były prezentowane jasno i przejrzyście. Zależy nam bardzo, by szukany produkt mógł zostać odnaleziony maksymalnie szybko oraz by nie było wątpliwości co do zakupu konkretnej jego wersji.

Prosimy wziąć pod uwagę, że staramy się nie prezentować każdej wersji danego produktu jako osobnej rzeczy. To nie ułatwia i nie przyspiesza właściwego wyboru. Jak grupujemy różne wersje? Zawsze podstawą grupowania jest kluczowa cecha grupy produktów. W amortyzatorach będzie to rodzaj rury sterowej (stożkowa lub prosta), w sztycach średnica sztycy, w oponach rozmiar opony (osobno grupujemy opony drutowe i zwijane).

Najlepiej zilustrują to przykłady. Szukasz amortyzatora z rurą stożkową do roweru 29"? Musisz jedynie odnaleźć amortyzator z rurą stożkową, dopasowany do średnicy koła. Wyboru średnicy osi dokonasz wchodząc już do konkretnego produktu. Inny przykład. Szukasz konkretnego modelu opony w rozmiarze 26 x 2.10"? Wchodzisz na kartę produktu i dopiero wówczas dokonujesz wyboru wersji (Performance, Evolution, itp.). Szukasz przerzutk Sram XX ze średnim wózkiem? Trzeba znaleźć jedynie samą przerzutkę. Wyboru długości wózka dokonasz już na karcie produktu.


Copyright © 2022 karbonowy.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. >>> Wersja dla urządzeń mobilnych

contact