Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego sklepu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

close

Kategorie

Producenci

Gwarancje i reklamacje


Sklep karbonowy.pl udziela gwarancji na sprawne działanie towaru wyszczególnionego na dokumencie sprzedaży. Okres gwarancji liczy się od daty zakupu towaru. Towar posiadający gwarancję producenta nie podlega warunkom gwarancyjnym sklepu i powinien być serwisowany wyłącznie w punktach serwisowych wskazanych przez producenta, zgodnie z warunkami karty gwarancyjnej producenta dostarczonej wraz z towarem.

W przypadku stwierdzenia awarii, produkt należy dostarczyć do naszej firmy na adres: 

sklep karbonowy.pl
ul. Artura Grottgera 21 lok. 1
80-311 Gdańsk

Przysyłany do serwisu gwarancyjnego produkt musi posiadać oryginał karty gwarancyjnej, kopię dowodu zakupu oraz dokładny opis usterki. To znacznie ułatwi pracę serwisu i przyspieszy naprawę. Obowiązek dostarczenia reklamowanego produktu do serwisu spoczywa na kliencie. Przesyłka powinna być odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. W przypadku braku opisu usterki towar nie będzie sprawdzany. Przy uzasadnionej reklamacji towar po naprawie gwarancyjnej wysyłany jest do klienta na koszt sklepu. Produkt sprawny technicznie przysłany do serwisu w celu naprawy (jako niesprawny) zostaje odesłany na koszt nadawcy z doliczeniem kosztów przeglądu.


Copyright © 2022 karbonowy.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. >>> Wersja dla urządzeń mobilnych

contact